Про нас

Створення інтернет-магазину Allcarpets.in.ua натхненне нашою особливою любов'ю до килимів і бажанням доставляти красу та затишок всім жителям України і не тільки, в будь-яке місто чи селище, зробивши процес максимально комфортним. Це переросло в сімейну справу, яким ми - Андрій та Марія, займаємося вже більше 7 років.

За цей час наша команда збільшилася, а географія наших клієнтів зростає щодня. Все частіше з'являються замовлення в міста України, які цікаво пошукати на карті. Хоч ми здійснюємо доставку килимів тільки по Україні, але ми дуже раді, що змогли виконати замовлення для наших клієнтів з Молдови, Білорусії, Іспанії, Італії, Узбекистану, Румунії та інших країн.

Ми вдячні нашим корпоративним клієнтам, які довірили нам доставку килимів в готелі, ресторани, посольства, дитячі садки та школи.

Нам дуже приємно брати участь, в якості запрошеного експерта з килимів, на телебаченні та ділиться своїми знаннями у виборі килимів та догляді за ними.

  

Зйомка передачі "Корисна програма" на телеканалі Інтер. Експерт з килимів Марія Романець.

 

Наша мета - створити комфортні та довірчі відносини з нашими клієнтами, а також зручний ресурс для замовлень килимів он-лайн. Тому ми щодня працюємо над реалізацією нових ідей, щоб полегшити Вам процес вибору. Ми намагаємося робити самі якомога більше живих фото килимів, використовуючи спеціальне освітлення та фототехніку.

Практично всі килими, представлені в нашому інтернет-магазині, ми бачили вживу, і можемо розповісти вам про якість і особливості кожного виробу.