Повернення та обмін

Повернення товару належної якості

Ми хочемо, щоб наші клієнти отримували тільки якісний товар і користувалися ним із задоволенням. Але, якщо з якої-небудь причини килим не підійшов, Ви зможете повернути його відповідно до чинного законодавства "Про захист прав споживачів", протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо він не був у вживанні та якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, ярлики.

У разі обміну та повернення товару належної якості ви оплачуєте всі витрати на його доставку та повернення.

Якщо Ви помилилися у виборі розміру килима, кольору (відтінок може відрізнятися, в залежності від налаштувань монітора) або дизайну, Ви можете повернути його протягом 14 днів, зберігши його товарний вигляд, споживчі властивості, ярлики. При цьому сплативши витрати на доставку килима в обидві сторони, згідно з тарифами і умовами Нової Пошти.

Зв'яжіться з нами в робочий час і повідомте, що хотіли б зробити повернення, і ми відправимо Вам адресу для повернення та оговоримо спосіб повернення грошей.


Як упакувати товар на повернення.

Товар повинен бути упакований так само, як Ви його отримали, але необов'язково в ту ж упаковку. Якщо Ви викинули упаковку килима, який не був у використанні, але вирішили його повернути, упакувати потрібно буде так:

  • Скрутіть килим в рулон
  • Закріпіть скотчем
  • Запакуйте в плівку або стерйч
  • Запакуйте в коробку або оберніть гофрокартоном, щоб краї були повністю закриті 
  • Поверх гофрокартону оберніть стрейчплівкою.

При відправці повернення, оціночна вартість килима (страховка) повинна відповідати його вартості.


Повернення грошей

Повернення грошей буде здійснений, як тільки склад підтвердить отримання повернення та відсутність слідів використання: сміття, плями, шерсть тварин.

Спосіб повернення грошей визначається в індивідуальному порядку, або в залежності від способу оплати. (Найчастіше на банківську карту клієнта)


Повернення товару з дефектом

Якщо на килимі виявлений дефект Ви можете повернути його протягом 14 днів. У цьому випадку доставка здійснюється за рахунок продавця. Гроші Вам повертаються в повному розмірі.

Що не є браком:

  • Допустима виробниками похибка в розмірах килимів до + - 3% не є браком або дефектом.
  • Нові вовняні, акрилові та віскозні килими перший час можуть віддавати залишковий ворс, у вигляді клубочків пуху. Це не впливає на такі характеристики, цілісність та якість килимового виробу і допускається виробником і не є браком.
  • Малюнок і візерунок на килимі може видозмінюватися залежно від розміру килима та форми, що не є дефектом: У маленьких розмірах (0,6х1, 0,8х1,5) візерунок може бути зміщений або відсутні деякі елементи, без шкоди цілісному дизайну килима. У подовжених розмірах (1,5х3, 1,5х4, 2х4, 2х5) можуть дублюватися центри візерунка.

Відрізний товар (килимова доріжка, індивідуальне замовлення, підгонка розміру) згідно з чинним законодавством, поверненню не підлягає!


Обмін килима.

Якщо Вам з якоїсь причини не підійшов килим, Ви також можете обміняти його, на іншу модель. При цьому Ви оплачуєте вартість доставки, килима, що не підійшов, в обидві сторони, відповідно до тарифів Нової Пошти. Доставка килима, який Вам підійде, буде за рахунок Продавця. Якщо потрібен обмін килима через дефект, всі транспортні витрати лягають на Продавця.

Ми не можемо відправити Вам кілька килимів на вибір, з тієї причини, що килими можуть їхати з різних складів і доставка кожного килима оплачується окремо, плюс потрібна передоплата повної вартості кожного килима, а також оплата вартості доставки назад, відповідно до тарифів Нової Пошти.